Biuro Inżynierii Przemysłowej BIP-PROJEKT Sp. z o. o. jest reprezentantem i dystrybutorem, na polskim rynku, mieszarek do betonu, jednego z największych producentów tych maszyn, firmy Co-Nele Machinery Co. Ltd.

Bazując na swoim ponad 20 letnim doświadczeniu w takich sferach gospodarki jak przemysł betonowy i cementowy jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom różne produkty
i rozwiązania, spełniające ich wymagania techniczne przy jednoczesnym zachowaniu korzystnych cen dla naszych odbiorców. Nasze doświadczenie umożliwia nam wykonywanie usług w zakresie projektowania, realizacji kompletnych betoniarni oraz modernizacji istniejących zakładów przemysłowych, zarówno do produkcji betonu towarowego jak i dla prefabrykowanych elementów betonowych. Mając szeroką wiedzę w zakresie techniki mieszania betonów oraz doboru i konfiguracji odpowiednich mieszarek i innych maszyn dla kompletnych betoniarni, jesteśmy w stanie zaoferować zarówno urządzenia wiodących marek zagranicznych ale także stosujemy prostsze rozwiązania i maszyny polskich producentów.

Złożoność i zakresy dotychczas wykonanych projektów, a także etapy ich realizacji dały możliwość rozszerzenia zakresu wykonywanych usług o takie urządzenia jak silosy do składowania cementu, zbiorniki do składowania materiałów sypkich, pomiarowe instalacje wodne, konstrukcje stalowe wszelkiego typu.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia.