Produkcja konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe wg projektów naszej firmy wyróżniają się zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

W produkcji zbiorników stalowych i innych elementów dbamy o każdy detal.

Wykonujemy śrutowanie i piaskowanie konstrukcji stalowych i malujemy je natryskowo.

Produkcja zbiorników stalowych i innych konstrukcji odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń oraz zgodnie z konkretnymi wymaganiami naszych Klientów.

Specjalizujemy się w realizacji zamówień indywidualnych na budowę maszyn, produkcję zbiorników stalowych itd.

Obróbka skrawaniem i inne metody obróbki metali

W ramach technologii obróbki metali wykonujemy:

  • obróbkę skrawaniem (na tokarkach uniwersalnych / sterowanych numerycznie / karuzelowych, wytaczarkach, frezarkach uniwersalnych / sterowanych numerycznie, szlifierkach);
  • prace spawalnicze,
  • cięcie blach.
Obróbka metali

Dzięki dużemu doświadczeniu i umiejętnościom z zakresu zaawansowanej obróbki metali wykonujemy części zamienne oraz części maszyn na podstawie dostarczonych przez klienta elementów bądź dokumentacji technicznej.

W zależności od potrzeb nasi technolodzy mogą opracować dokumentację techniczną i rysunkową wykonywanych części.

Usługi spawalnicze

Świadczymy też usługi spawalnicze i wykonujemy inne prace z zakresu budowy maszyn i konstrukcji stalowych.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która dba o to, aby każdy produkt wyróżniał się najwyższą jakością. Nasza doświadczona kadra Inżynierów Spawalników sprawuje nadzór nad procesem spawania.

Usługi serwisowe oraz remontowe

Specjalizujemy się w pracach remontowych i modernizacjach urządzeń przemysłowych, obróbce mechanicznej metali, wykonywaniu konstrukcji stalowych.

Posiadamy własne biuro projektowe i kadry doświadczonych inżynierów.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrę dbającą, aby każdy wyprodukowany i dostarczany przez nas produkt wyróżniał się najwyższą jakością. Nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji, począwszy od cięcia elementów konstrukcji aż po spawanie, sprawuje doświadczona kadra inżynierów posiadających pełną wiedzę i wymagane uprawnienia zgodnie.

Dzięki dużemu doświadczeniu i umiejętnościom z zakresu zaawansowanej obróbki metali wykonujemy również części zamienne oraz części maszyn na podstawie dostarczonych przez klienta elementów, bądź dokumentacji technicznej. Dla potrzeb naszych klientów nasi technolodzy mogą opracować dokumentację techniczną i rysunkową wykonywanych elementów. Wykonujemy również inne prace z zakresu budowy maszyn i konstrukcji stalowych.

Posiadamy własne biuro projektowe i doświadczoną kadrę.

Wykonujemy kompleksowe usługi nowego wyposażenia produkcyjnego, od jego zaprojektowania do wykonania i zabudowy. Specjaliści spółki są przygotowani do rozwiązywania problemów technicznych oraz przywracania sprawności nietypowych maszyn i urządzeń, często z powodu braku dostępu do części zamiennych.